Konfirmationer i august 2021

14. august kl. 9.00 

Loke Fig Andersen, Vesterbakke 20
Gustav Sigmund Volbroek Berg, Østerbakke 20
Kasper Jørgensen, Nejs Bjerg 50
Lucas Klaastad, Møllegade 29
Lasse Petersen, Sandmarken 26, Nybøl
Mads Quitzau, Ringridervej 15
Sebastian Sehrt, Skræddergade 12, Skodsbøl
Oskar Svava, Skræddergade 10, Skodsbøl
Nicolas Waag, Pileløkke 26

14. august kl. 11.00 

Matilde Ebbesen, Fasanvænget 7
Johanne Menzer Ecklon, Rødevej 3, Iller
Nynne Gubbertsen, Vesterled 6
Julie Clausen Hansen, Brombjerg 53
Madicken Ellen Bundgaard Heigl, Vestergade 11
Isolde Marie Bundgaard Heigl, Vestergade 11
Cecilie Damsgaard Paulsen, Dyntvej 76, Dynt
Lea Schiønning, Drosselvænget 12
Mathilde Sørensen, Vandværksvej 10
Caroline Zachariassen, Mølmark 27

21. august kl. 9.00 

Christian Kaas Hessellund Andresen, Skeldemark 11, Skelde
Rasmus Jessen, Teglparken 34, Egernsund
Lucas Steg Nørgaard, Ringridervej 12
Leander Hagensen Petersen, Dyntvej 78 A, Dynt
Mathias Klimes Rasmussen, Dyntvej 77, Dynt
Oliver Secher Sørensen, Gammelmark 14
Marcus Matthiesen Thodsen, Vemmingbundvej 2
Mathias Magnus Jensen, Lågmajvej 2, Egernsund

21.  august kl. 11.00

Pernille Hyldgaard Ludvigsen, Sletmarken 55
Emma Leisa Asmussen, Ringriddervej 10
Vanessa May Belting, Nyballe 26, Skelde
Emilie Boytang Christensen, Mariehøj 7
Mathilde Orris Christensen, Skodsbølvej 90, Skodsbøl
Mille Christensen, Kirkegade 15
Sissel Katrine Fritz Christensen, Kløvermarken 81, Sønderborg
Mia Cordsen, Storegade 36
---
Freya Yang Larsen O'Driscoll, Gartnervænget 2 A
Josefine Werner, Gåsbjergvej 7, Dynt
Frida Deigaard Petersen, Ringgade 8

28. august kl. 9.00

Christian Alexander Bucelea, Kirkegade 2 B
Benjamin Bunger, Sundgade 49, Egernsund
Nicklas Stie Erichsen, Højløkke 90
Elliot Strange Fairclough, Nejs Bjerg 20
Victor Noah Hønholt Hansen, Vemmingbundvej 3
Sebastian Furtner Horne, Sct Pauli 24, st
Jakob Fuglsig Kornbek, Østerballe 12, Skelde
Silas Schlebaum Mulberg, Østerbakke 36
Andreas Wilhelmsen Schmuck, Brovej 87
William Petersen Steffensen, Kystvej 7, Egernsund
Lasse Damsgaard Sørensen, Pileløkke 3
Morten Løvenherz Zacho Warnecke, Ringridervej 1

28. august k. 11.00

Victoria Korb Møller Albrechtsen, Bøffelkobbelvej 2, Dybbøl
Mira Hansen Albæk, Østergade 18
Camilla-Cecilie Läu Christensen, Østermarken 7
---
Stefanie Marie Sandholm Jensen, Nederballe 22, Skelde
Sif Mila Lorenzen, Storegade 28
Cecilie Olling Thomsen, Stærevænget 7
Regitze Petrine Træbing Winther, Solskrænten 21
Mie Kaizler Østergaard, Nørregade 14, Skodsbøl
Karoline Pagaard Christensen, Vesterbakke 1