Konfirmationer 2018

Lørdag d. 28. april tidligt om morgenen. Siden er der kommet orange tulipaner mellem påskeliljerne.
Store Bededag, fredag d. 27. april Ved Stefan Klit Søndergaard
kl. 9.00 
Magnus Hansen Albæk, Østergade 18
Mathilde Kaas Hessellund Andresen, Skeldemark 11
Andreas Jordt Bendorff, Storegade 7,1 sal
Christine Juulsgaard Bonde, Møllegade 77
Rasmus Moldt Ebbesen, Møllegade 42a
Isabella Meidan Hansen, Ringgade 5
Mette Baagøe Hansen, Dyntvej 118
Mads Ferdinand Baagøe Hansen, Dyntvej 118
Mikkel Sjørslev Henriksen, Møllegade 6
Alexander Benjamin Jacobsen, Mejerivej 14
Filippa Guldberg Jensen, Skræddergade 8
Patricia Jensen, Skodsbølvej 30
Rasmus René Nielsen, Møllegade 74
Anders Paulsen, Nejs Bjerg 62
Karen Stokholm Petersen, Vesterbakke 6
Kevin McCullar Petersen, Nygade 21,1
Emma
Rybicki-Madsen, Brombjerg 55
Lisa Charlotte Stoffelen, Brombjerg 75
Emil Zachariassen, Mølmark 27
Jonas Lehmann Kræmer, Ringridervej 5
Ida Tornhøj Vismark, Peter Nissens Gang 2
kl.11.00
Kasper Lund Andresen, Ringridervej 3
Sandra Becker, Møllegade 33a
Mathilde Pagaard Christensen, Vesterbakke 1
Jeppe Cordsen, Storegade 36
Sebastian Striib Galthen, Pileløkke 32
Sofie Gissel Gross, Nejs Bjerg 17
Nanna Quorp Kristensen, Dyntvej 47
Lucas Schlebaum Mulberg, Østerbakke 36
Sofie Søndergaard Nielsen, Smøl 2a
Alexandre Tomas Micic Pereira, Østermarken 5
Sigrid Trettvik Petersen, Svinget 17, 6320 Egernsund
Emily Bjørnlund Van Der Meer, Vestergade 53
Kevin Mathias Vetter, Møllegade 22
Rex Rahbek Træbing Winther, Solskrænten 21
Nicklas Licht Andersen, Møllebakken 3
Andreas Overmark Sörensen, Krusåvej 8, 6300 Gråsten
Mads Truelsegaard Hannemann, Nejsvej 34b, st th
Rasmus Kaufmann, Ringridervej 8
Laura Nødgaard Nielsen, Vemmingbundvej 1
Lørdag d. 28. april ved Tina Iversen
Elias Nielsen Andersen, Benediktesvej 20
Laura Frost Brodersen, Skodsbølvej 12
Alberte Friedrich Christensen, Højløkke 54
Mads Ole Christiansen, Møllegade 51
Julie Labori Diedrichsen, Toften 10
Mikkel Brodersen Huus, Storegade 30
William Kronika, Drosselvænget 26
Amalie Vagn Lorenzen, Nejs Bjerg 24
Benedicte Hoe Seiding, Farverløkke 10
Mathilde Witthøft Sørensen, Sletmarken 53
Tobias Thomsen, Løgtoft 9, 6300 Gråsten
Maya Løvenherz Zacho Warnecke, Østergade 9
Alexander Werner, Gåsbjergvej 7
Lea Winther, Mejerivej 21
Mathilde Nørby Dahl, Sct Pauli 13
Mathias Ebbesen, Fasanvænget 7
Freja Lehné Hansen, Mølmark 6
Zacharias Emil Bro Killemose, Jørgensby 4
Laura Kubstrup Lyngs, Illerstrandvej 6
Cecilie Lock Madsen, Ringridervej 9
Fie Odgaard-Paulsen, Fasanvænget 4
Josefine Schrøder Petersen, Højløkke 48
Ellen Schmidt-Hansen, Skodsbølvej 19
Ane Skovmand Zebitz, Industrivej 4